Stylový nábytek za přijatelné ceny

dílenské stoly dílenský nad labem

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Dílenské stoly, ponky, pracovní stoly do dílny | Enprag Praha

Pokud potřebujete do své dílny pracovní stůl nebo ponk, zde je široká nabídka dílenských stolů různých rozměrů. Lze je doplnit pevnými nebo mobilními kontejnery, perfopanely, osvětlením a dalšími doplňky.

Držák stranových klíčů

Držák stranových klíčů. Kovový držák stranových klíčů. Držáky jsou vyrobeny z ocelového plechu a kulatiny průměr 5 mm. Povrchová úprava je provedena železitým fosfátem a práškovým epoxypolyesterem v odstínu matný chrom.

Dílenský ponk stůl 2x box - Žďár nad Sázavou -

Prodám kvalitní dílenské stoly vlastní výroby, konstrukce vyrobena z uzavřených ( jeklu ) a válcovaných profilů. Celý stůl je vyroben s důrazem na vysokou životnost. Pracovní horní deska je tvrdá buková spárovka (MASIV) o síle 40mm, desky polic bukov

Dílenský ponk stůl zakázkový - Žďár nad Sázavou -

Prodám kvalitní dílenské stoly vlastní výroby, konstrukce vyrobena z uzavřených ( jeklu ) a válcovaných profilů. Celý stůl je vyroben s důrazem na vysokou životnost. Pracovní horní deska je tvrdá buková spárovka (MASIV) o síle 40mm nebo 60mm, desky p

Dílenské vybavení různých druhů, BOSCH |

Základem je určitě dílenský nábytek. Dílenské stoly a skříně se od domácího vybavení liší konstrukcí i použitými materiály. Vše je na nich přizpůsobeno náročným podmínkám, které je v pracovním prostředí čekají.

Levné psací stoly z lamina na

Psací stoly z lamina objednejte v Kvalitní Psací stoly z lamina a další produkty nakupte ještě dnes v eshopu u specialisty. Široký výběr levně akce skladem!

Dílenská skříň, elektronický zámek, 6 polic, 28 boxů ...

Jednací stoly s nastavitelnou výškou Konferenční židle Lounge nábytek ... Dílenské skříně na PC ... Dílenský nábytek a vybavení / Kovové skříně / Dílenská skříň s elektronickým zámkem. Dílenská skříň, elektronický zámek, 6 polic, 28 boxů, 1900x1020x5

Dílenské vybavení různých druhů, MDtools |

Základem je určitě dílenský nábytek. Dílenské stoly a skříně se od domácího vybavení liší konstrukcí i použitými materiály. Vše je na nich přizpůsobeno náročným podmínkám, které je v pracovním prostředí čekají.

KONTEJNERY A SKŘÍNĚ POD DÍLENSKÝ STŮL: Meziskříňka ...

Skříňka pod desku pro svařovaný dílenský pracovní stůl, VxŠxH: 660x318x349 mm, 1 police přestavitelná v rastru 25 mm, nosnost korpus/police: 200/20 kg, hmotnost 9,3 kg, barva korpus šedá RAL 7035, doprava zdarma po ČR. Svařovaná skříňka pro

Kovový nábytek

Lavice,židle a pracovní stoly. DÍLNA. Dílenská řada ECONOMY. Dílenské skříně a vozíky. Dílenské stoly. Dílenské kontejnery a Q - systém. BAZAR. použité nebo poškozené výrobky. parametrické VYHLEDÁVÁNÍ Kovona Lysá nad Labem - výrobce kovového nábytku.