Stylový nábytek za přijatelné ceny

den otevřených dveří nábytek mikulík

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně ...
Zemědělská 3, Brno - Den otevřených dveří 7.12.2018, 1.2. 2019 a 1.3.2019 v 10.00 hodin, budova B, posluchárna B 02 (přízemí vpravo), Zemědělská 3,Brno. Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně - Seznam škol v ČR
Den otevřených dveří - Tipy deníku -
Dne 17. ledna 2018 se koná den otevřených dveří. Přijďte se k nám podívat!
Táborská muzejní noc v Bílkově vile - Tipy deníku
V rámci Táborské muzejní noci se v chýnovské Bíkově vile koná v pátek 31. května Den otevřených dveří. Vstupné je po celý den zdarma!Vila…
Na den otevřených dveří v ZŠ Unesco zavítali také bývalí ...
Na den otevřených dveří v ZŠ Unesco zavítali také bývalí kantoři. Uherské Hradiště – Komorní, ale přátelská atmosféra provázela den otevřených dveří na Základní škole (ZŠ) Unesco v Uherském Hradišti.
Aktuálně | Obec Hrabětice
První zmínka o obci Hrabětice se objevila v poddanské (urbariální) dani hraběte z Hardeggu už v roce 1417. Následovaly zmínky z roku 1443 a především z roku 1449.
Do Rakové opět míří Diskosonk - Tipy deníku
Silvestrovská taneční zábava se koná v pondělí večer i v sále kulturního zařízení v Rakové. Stejně jako při nedělním dětském předsilvestru se postará o hudební doprovod kapela Diskosonk.
Den otevřených dveří v AMEM-Kroměříž, Valašské Meziříčí ...
V Den otevřených dveří v AMEM využijte možnost vyzkoušet vybraná ošetření za symbolické ceny i výhodně nakoupit produkty. Na provozovně Kroměříž ve čtvrtek 11.10., Valašské Meziříčí čtvrtek 18.10., Bystřice pod Hostýnem pátek 19.10. V tyto dny není m
HVĚZDA | HVĚZDA z.ú. - Úvodní stránka
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na Den otevřených dveří, který se koná dne 8. 11. 2017 na Zarámí 4077 ve Zlíně ve středisku Dům služeb seniorům a Denním stacionáři pro klienty s mentálním postižením a duševním onemocněním.
Rezidence primátorky hl. m. Prahy - den otevřených dveří
Rezidence primátorky hl. m. Prahy - den otevřených dveří Kdy 28. září 2018 9:00 - 18:00 Historické a vojenské akce Úchvatné prostory Rezidence primátorky situované v objektu Městské knihovny na Mariánském náměstí se otevřou veřejnosti.
nábytek snell -
60 let televize— Den otevřených dveří — Česká televize 60 let České televize. Obrazová režie Snell -Wilcox. tu dobu zde byl shromážděn nábytek z různých historických období, gotikou počínaje a modernou konče.