Stylový nábytek za přijatelné ceny

chodby design

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Rendl light studio | Homepage

Samostatné textilní stínidlo s geometrickým 3D povrchem. Pro použití se závěsnou sadou nebo s podstavcem pro patici E27. Vhodné doplňky: HEX, ELISA, ENZO, ETRE, KOMBIX, LISA, CORTINA, WOODY.

foto chodby -

Design interiérů PŘEDSÍNĚ A CHODBY - Gabriela Goldová PŘEDSÍNĚ A CHODBY - Design interiérů Gabriela Goldová - bytové interiéry, návrhy interiérů, interiérový design, design interiérů, bytový architekt.

PEARL DESIGN - Návrhy interiéru, Realizace, Bytový architekt

Pearl Design Nabízíme komplexní služby procesu tvorby interiéru a exteriéru. Prostřednictvím renomovaných značek světových výrobců, luxusních materiálů, individuálního přístupu a inovativního řešení se řadíme mezi přední interiérová studia.

Feng shui - bydlení, barvy, interiéry, zásady, design ...

Feng Shui znamenalo ve staré Číně umění udržovat ve správné rovnováze vodu (shui) a vítr (feng). Voda je důležitý zdroj zemské energie pro život lidí, rostlin a zvířat, vítr je zdroj energie z nebes. Oba tyto elementy v harmonické rovnováze lidem pom

Návrhy chodby, předsíně, šatny -

Návrhy chodby, předsíně, šatny Komunikační prostory v bytě propojují jednotlivé místnosti interiéru. Proto by měly být stylově řešeny v návaznosti na ostatní pokoje bytu.

Rozkládací pohovky a sedačky |

Mít k dispozici lůžko navíc se vždycky hodí, ať už u vás přespí návštěva, nebo chtějí děti za deštivého odpoledne lenošit a mít kolem sebe všechny své hračky, deky a knížky.

Obývací pokoje |

Obývací pokoje . Fotografie Obývacích pokojů pro vaši inspiraci. Realizace obýváků od bytových architektů a designérů. interiéry obývacích pokojů, obýváky fotogalerie,inspirace kuchyn s obývákem V podkategoriích najdete široký výběr křesel do obývací

Specialista na bytové podlahy v České republice - Tarkett

Tarkett je světovým lídrem v inovativních podlahových řešeních pro všechny obytné místnosti: ložnice, koupelny, obývací pokoje, pracovny, chodby, dětská pokoje a kuchyně.Společnost Tarkett nabízí rozsáhlý sortiment podlahových výrobků včetně vinylový

LED osvětlení, LED osvětlení kuchyňské linky | Ledesign

Nabízíme LED osvětlení - interiéru, kuchyňské linky, obývacího pokoje, schodiště, chodby, akvária a venkovní LED osvětlení.

Bachman | Designová svítidla se zárukou 10 let

Noblesní elegance a pozoruhodný design. Závěsné svítidlo s dvojitými textilními stínítky v bílé a hnědé taupe barvě. Ideální svítidlo nad jídelní stůl. Záruka 10 let. Toto svítidlo se hodí také k osvětlení restaurace, baru, kavárny, hotelu nebo...