Archiv pro rubriku: AMA MX

Report: AMA MX Indiana

V sobotu, 27. srpna, se odjel v Ironmanu v Indianě poslední podnik seriálu Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 si pro vítězství dojel Austin Forkner, jako druhý se umístil Aaron Plessinger a třetí Cooper Webb. Ve třídě 450 vyhrál Ken Roczen, za ním dojel jako druhý Justin Barcia a nejlepší trojici jezdců uzavřel Eli Tomac.

130862_noren-ironmanmx16-cudby-054

TŘÍDA 250 

Vítěz 1. závodu: Austin Forkner

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Forkner  2) Savatgy  3) A.Martin

Celkový čas 1. závodu: 26:19.627 – 14 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Austin Forkner – 2:31.918

 

Vítěz 2. závodu: Aaron Plessinger

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Plessinger  2) Webb  3) Forkner

Celkový čas 2. závodu: 37:49.606 – 15 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Aaron Plessinger – 2:27.893

 

Celkový vítěz: Austin Forkner

Celkové stupně vítězů: 1) Forkner  2) Plessinger  3) Webb

Předchozí vedoucí šampionátu: Cooper Webb vedl před Alexem Martinem o 73 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Cooper Webb vede před Alexem Martinem o 73 bodů

Vítěz kvalifikace: Cooper Webb – 2:30.304

Celkové výsledky 250

1. Austin Forkner (1-3)
2. Aaron Plessinger (8-1)
3. Cooper Webb (5-2)
4. Alex Martin (3-4)
5. Adam Cianciarulo (6-5)
6. Arnaud Tonus (4-9)
7. Mitchell Harrison (10-6)
8. Mitchell Oldenburg (7-13)
9. Joey Savatgy (2-34)
10. Justin Hill (15-7)

Šampionát

  1. Webb – 495
    2. A.Martin – 422
    3. Savatgy – 383
    4. Forkner – 376
    5. Plessinger – 351

130716_misc-ironmanmx16-cudby-069

TŘÍDA 450

Vítěz 1. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Roczen  2) Barcia  3) Tomac

Celkový čas 1. závodu: 37:50.873 – 15 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Ken Roczen – 2:26.756

 

Vítěz 2. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Roczen  2) Barcia  3) Tomac

Celkový čas 2. závodu: 37:33.434 – 15 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Ken Roczen – 2:24.298

 

Celkový vítěz: Ken Roczen

Celkové stupně vítězů: 1) Roczen  2) Barcia  3) Tomac

Předchozí vedoucí šampionátu: Ken Roczen vedl před Elim Tomacem o 76 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Ken Roczen vede před Elim Tomacem o 82 bodů

Vítěz kvalifikace: Justin Barcia – 2:32.824

Celkové výsledky 450

1. Ken Roczen (1-1)
2. Justin Barcia (2-2)
3. Eli Tomac (3-3)
4. Marvin Musquin (4-4)
5. Jason Anderson (5-5)
6. Phil Nicoletti (6-8)
7. Weston Peick (8-7)
8. Matt Bisceglia (11-6)
9. Fredrik Noren (9-9)
10. Benny Bloss (7-11)

Šampionát

  1. Roczen – 584
    2. Tomac – 498
    3. Musquin – 401
    4. Barcia – 360
    5. Nicoletti – 229

VŠECHNY VIDEA NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM: http://www.promotocross.com/mx/video

KOMPLETNÍ FOTOGALERII SI BUDETE MOCI PROHLÉDNOUT V PŘÍŠTÍCH DNECH

Foto: Simon Cudby (Racer X)

Report: AMA MX Budds Creek

V sobotu, 20. srpna, se odjel v Budds Creek v Marylandu jedenáctý podnik seriálu Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 si pro vítězství dojel Zach Osborne, jako druhý se umístil Alex Martin a třetí Austin Forkner. Ve třídě 450 vyhrál Ken Roczen, za ním dojel jako druhý Justin Barcia a nejlepší trojici jezdců uzavřel Marvin Musquin. Další závod se přesouvá do Ironman.

130431_webb-buddscreek16-cudby-076

TŘÍDA 250 

Vítěz 1. závodu: Alex Martin

Stupně vítězů 1. závodu: 1) A.Martin  2) Cianciarulo  3) Savatgy

Celkový čas 1. závodu: 36:13.067 – 17 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Adam Cianciarulo – 2:02.957

 

Vítěz 2. závodu: Zach Osborne

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Osborne  2) Forkner  3) Webb

Celkový čas 2. závodu: 34:41.192 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Austin Forkner – 2:04.417

 

Celkový vítěz: Zach Osborne

Celkové stupně vítězů: 1) Osborne  2) A.Martin  3) Forkner

Předchozí vedoucí šampionátu: Cooper Webb vedl před Joeym Savatgym o 81 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Cooper Webb vede před Alexem Martinem o 73 bodů

Vítěz kvalifikace: Cooper Webb – 2:02.743

Celkové výsledky 250

1. Zach Osborne (4-1)
2. Alex Martin (1-4)
3. Austin Forkner (5-2)
4. Adam Cianciarulo (2-5)
5. Cooper Webb (6-3)
6. Aaron Plessinger (8-6)
7. Justin Hill (10-7)
8. Mitchell Oldenburg (11-10)
9. Joey Savatgy (3-34)
10. Chris Alldredge (12-11)

Šampionát

  1. Webb – 457
    2. A.Martin – 384
    3. Savatgy – 361
    4. Forkner – 341
    5. J.Martin – 321

130455_barcia-buddscreek16-cudby-012

TŘÍDA 450

Vítěz 1. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Roczen  2) Musquin  3) Barcia

Celkový čas 1. závodu: 35:53.668 – 17 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Ken Roczen – 2:02.100

 

Vítěz 2. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Roczen  2) Tomac  3) Barcia

Celkový čas 2. závodu: 36:05.467 – 17 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Ken Roczen – 2:02.068

 

Celkový vítěz: Ken Roczen

Celkové stupně vítězů: 1) Roczen  2) Barcia  3) Musquin

Předchozí vedoucí šampionátu: Ken Roczen vedl před Elim Tomacem o 63 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Ken Roczen vede před Elim Tomacem o 76 bodů

Vítěz kvalifikace: Ken Roczen – 2:01.297

Celkové výsledky 450

1. Ken Roczen (1-1)
2. Justin Barcia (3-3)
3. Marvin Musquin (2-4)
4. Eli Tomac (6-2)
5. Phil Nicoletti (4-6)
6. Dean Wilson (5-5)
7. Fredrik Noren (8-7)
8. Andrew Short (7-9)
9. Benny Bloss (11-10)
10. Anthony Rodriquez (10-11)

Šampionát

  1. Roczen – 534
    2. Tomac – 458
    3. Musquin – 365
    4. Barcia – 316
    5. Pourcel – 217

130515_misc-buddscreek16-cudby-203

VŠECHNY VIDEA NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM: http://www.promotocross.com/mx/video

KOMPLETNÍ FOTOGALERII SI BUDETE MOCI PROHLÉDNOUT V PŘÍŠTÍCH DNECH

Foto: Simon Cudby (Racer X)

Report: AMA MX Unadilla

V sobotu, 13. července, se odjel v Unadille v New Yorku desátý podnik seriálu Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 si pro vítězství dojel Cooper Webb, jako druhý se umístil Aaron Plessinger a třetí Austin Forkner. Ve třídě 450 vyhrál Ken Roczen, za ním dojel jako druhý Marvin Musquin a nejlepší trojici jezdců uzavřel Eli Tomac. Další závod se přesouvá do Budds Creek.

129987_cooperruts

Třída 250 

Vítěz 1. závodu: Cooper Webb

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Webb  2) Savatgy  3) Plessinger

Celkový čas 1. závodu: 35:51.898 – 15 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Cooper Webb – 2:17.910

 

Vítěz 2. závodu: Cooper Webb

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Webb  2) Forkner  3) Plessinger

Celkový čas 2. závodu: 24:27.317 – 10 kol **ZÁVOD ZASTAVEN ČERVENOU VLAJKOU**

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Alex Martin – 2:22.082

 

Celkový vítěz: Cooper Webb

Celkové stupně vítězů: 1) Webb  2) Plessinger  3) Forkner

Předchozí vedoucí šampionátu: Cooper Webb vedl před Jeremym Martinem o 51 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Cooper Webb vede před Joeym Savatgym o 81 bodů

Vítěz kvalifikace: Alex Martin – 2:29.358

Celkové výsledky 250

  1. Cooper Webb (1-1)
  2. Aaron Plessinger (3-3)
  3. Austin Forkner (7-2)
  4. Justin Hill (5-4)
  5. RJ Hampshire (9-6)
  6. Mitchell Oldenburg (8-9)
  7. Alex Martin (13-5)
  8. Martin Davalos (11-8)
  9. Tristan Charboneau (10-10)
  10. Joey Savatgy (2-32)

Šampionát

  1. Webb – 422
  2. Savatgy – 341
  3. A.Martin – 341
  4. J.Martin – 321
  5. Forkner – 293

129988_kennyruts

Třída 450

Vítěz 1. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Roczen  2) Tomac  3) Musquin

Celkový čas 1. závodu: 35:40.638 – 15 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Ken Roczen – 2:14.779

 

Vítěz 2. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Roczen  2) Musquin  3) Tomac

Celkový čas 2. závodu: 36:01.659 – 15 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Ken Roczen – 2:17.266

 

Celkový vítěz: Ken Roczen

Celkové stupně vítězů: 1) Roczen  2) Musquin  3) Tomac

Předchozí vedoucí šampionátu: Ken Roczen vedl před Elim Tomacem o 55 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Ken Roczen vede před Elim Tomacem o 63 bodů

Vítěz kvalifikace: Ken Roczen – 2:16.300

Celkové výsledky 450

  1. Ken Roczen (1-1)
  2. Marvin Musquin (3-2)
  3. Eli Tomac (2-3)
  4. Benny Bloss (7-4)
  5. Justin Barcia (4-7)
  6. Fredrik Noren (6-6)
  7. Weston Peick (5-9)
  8. Dean Wilson (11-5)
  9. Phil Nicoletti (8-8)
  10. Matt Bisceglia (9-10)

Šampionát

  1. Roczen – 484
  2. Tomac – 421
  3. Musquin – 325
  4. Barcia – 276
  5. Pourcel – 217

VŠECHNY VIDEA NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM: http://www.promotocross.com/mx/video

KOMPLETNÍ FOTOGALERII SI BUDETE MOCI PROHLÉDNOUT V PŘÍŠTÍCH DNECH

Foto: Simon Cudby (Racer X)

AMA MX: Unadilla / sledujte online

Desátý podnik seriálu Lucas Oil Pro Motocross Championship je tady! Celý program odstartuje dnes, v sobotu 13. srpna, v Unadille ve státě New York.

Díky přiloženému livestreamu máte možnost sledovat zdarma jak tréninky, tak hlavní rozjížďky (doufáme, že live stream bude fungovat tak, jak má). Zítra se můžete těšit na obsáhlý report s výsledky a mnoha zajímavostmi z tohoto závodu. Následovat bude také fotogalerie a interview s jedzci.

Přejeme příjemnou podívanou!

P.s.: Koho dnes tipujete na vítěze?

Odkaz na International Live Stream
Live Timing & Scoring
Live Timing & Scoring pro mobily
Unadilla Výsledky
Aktuální čas EST

Report: AMA MX Millville

V sobotu, 16. července, se odjel v Millville v New Jersey osmý podnik seriálu Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 si pro vítězství dojel Jeremy Martin, jako druhý se umístil Cooper Webb a třetí Alex Martin. Ve třídě 450 tentokrát vyhrál Ken Roczen, za ním dojel jako druhý Marvin Musquin a nejlepší trojici jezdců uzavřel Eli Tomac. Další závod se přesouvá do Washougalu.

Třída 250

Vítěz 1. závodu: Cooper Webb

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Webb  2) J.Martin  3) A.Martin

Celkový čas 1. závodu: 36:11.904 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Jeremy Martin – 2:14.564

 

Vítěz 2. závodu: Jeremy Martin

Stupně vítězů 2. závodu: 1) J.Martin  2) Webb  3) Osborne

Celkový čas 2. závodu: 36:43.651 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Jeremy Martin – 2:14.305

 

Celkový vítěz: Jeremy Martin

Celkové stupně vítězů: 1) J.Martin  2) Webb  3) A.Martin

Předchozí vedoucí šampionátu: Cooper Webb vedl před Joeym Savatgym o 37 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Cooper Webb vede před Jeremym Martinem  o 38 bodů

Vítěz kvalifikace: Joey Savatgy – 2:14.912

 

Celkové výsledky 250

1. Jeremy Martin (2-1)
2. Cooper Webb (1-2)
3. Alex Martin (3-4)
4. Joey Savatgy (4-5)
5. Aaron Plessinger (5-6)
6. Adam Cianciarulo (7-8)
7. Arnaud Tonus (8-9)
8. Mitchell Harrison (11-10)
9. RJ Hampshire (10-11)
10. Luke Renzland (9-12)

Šampionát

1. Webb – 337
2. J.Martin – 229
3. Savatgy – 287
4. A.Martin – 270
5. Osborne – 237

Třída 450

Vítěz 1. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Roczen  2) Tomac  3) Musquin

Celkový čas 1. závodu: 36:25.852 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Ken Roczen – 2:10.005

 

Vítěz 2. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 2. závodu:  1) Roczen  2) Musquin  3) Tomac

Celkový čas 2. závodu: 36:25.852 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Ken Roczen – 2:12.408

 

Celkový vítěz: Ken Roczen

Celkové stupně vítězů: 1) Roczen  2) Musquin  3) Tomac

Předchozí vedoucí šampionátu: Ken Roczen vedl před Elim Tomacem o 47 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Ken Roczen vede před Elim Tomacem o 55  bodů

Vítěz kvalifikace: Ken Roczen – 2:10.040

 

Celkové výsledky 450

1. Ken Roczen (1-1)
2. Marvin Musquin (3-2)
3. Eli Tomac (2-3)
4. Christophe Pourcel (5-4)
5. Justin Barcia (4-5)
6. Trey Canard (6-6)
7. Andrew Short (8-8)
8. Benny Bloss (7-10)
9. Justin Brayton (9-9)
10. Phil Nicoletti (14-7)

Šampionát

1. Roczen – 387
2. Tomac – 332
3. Musquin – 243
4. Barcia – 215
5. Pourcel – 202

VŠECHNY VIDEA NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM: http://www.promotocross.com/mx/video

KOMPLETNÍ FOTOGALERII SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NÍŽE…

Foto: Simon Cudby (Racer X)

Report: AMA MX Southwick

V sobotu, 9. července, se odjel v Southwick v Massachusetts sedmý podnik seriálu Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 si pro vítězství dojel Cooper Webb, jako druhý se umístil Jeremy Martin a třetí Austin Forkner. Ve třídě 450 tentokrát vyhrál Eli Tomac, za ním dojel jako druhý Ken Roczen a nejlepší trojici jezdců uzavřel Justin Barcia. Další závod se přesouvá do Spring Creek.

Třída 250

Vítěz 1. závodu: Jeremy Martin

Stupně vítězů 1. závodu: 1) J.Martin  2) Webb  3) Tonus

Celkový čas 1. závodu: 35:33.690 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Cooper Webb – 2:11.515

 

Vítěz 2. závodu: Cooper Webb

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Webb  2) Forkner  3) A.Martin

Celkový čas 2. závodu: 36:13.943 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Austin Forkner – 2:13.997

 

Celkový vítěz: Cooper Webb

Celkové stupně vítězů: 1) Webb  2) J.Martin  3) Forkner

Předchozí vedoucí šampionátu: Cooper Webb vedl před Joeym Savatgym o 11 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Cooper Webb vede před Joeym Savatgym o 37 bodů

Vítěz kvalifikace: Austin Forkner – 2:04.970

Celkové výsledky 250

  1. Cooper Webb (2-1)
    2. Jeremy Martin (1-4)
    3. Austin Forkner (5-2)
    4. Alex Martin (7-3)
    5. Aaron Plessinger (4-5)
    6. Arnaud Tonus (3-8)
    7. Zach Osborne (8-7)
    8. Luke Renzland (12-9)
    9. Joey Savatgy (10-11)
    10. Martin Davalos (16-6)

Šampionát

1. Webb – 290
2. Savatgy – 253
3. J.Martin – 252
4. A.Martin – 232
5. Osborne – 217

Třída 450

Vítěz 1. závodu: Eli Tomac

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Tomac  2) Roczen  3) Musquin

Celkový čas 1. závodu: 34:35.267 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Eli Tomac – 2:05.750

 

Vítěz 2. závodu: Eli Tomac

Stupně vítězů 2. závodu:  1) Tomac  2) Roczen  3) Barcia

Celkový čas 2. závodu: 34:38.738 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Eli Tomac – 2:07.221

 

Celkový vítěz: Eli Tomac

Celkové stupně vítězů: 1) Tomac  2) Roczen  3) Barcia

Předchozí vedoucí šampionátu: Ken Roczen vedl před Elim Tomacem o 53 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Ken Roczen vede před Elim Tomacem o 47  bodů

Vítěz kvalifikace: Justin Barcia – 2:02.939

Celkové výsledky 450

  1. Eli Tomac (1-1)
    2. Ken Roczen (2-2)
    3. Justin Barcia (6-3)
    4. Marvin Musquin (3-7)
    5. Weston Peick (7-4)
    6. Christophe Pourcel (5-5)
    7. Benny Bloss (8-6)
    8. Broc Tickle (10-8)
    9. Justin Brayton (9-9)
    10. Andrew Short (11-11)

Šampionát

1. Roczen – 337
2. Tomac – 290
3. Musquin – 201
4. Barcia – 181
5. Tickle – 171

VŠECHNY VIDEA NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM: http://www.promotocross.com/mx/video

KOMPLETNÍ FOTOGALERII SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NÍŽE…

Foto: Simon Cudby (Racer X)

Report: AMA MX Muddy Creek

V sobotu, 25. června, se odjel v Muddy Creek v Tennessee pátý podnik seriálu Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 si pro vítězství dojel Cooper Webb, jako druhý se umístil Joey Savatgy a třetí Shane McElrath. Ve třídě 450 vyhrál Ken Roczen, za ním dojel jako druhý Eli Tomac a nejlepší trojici jezdců uzavřel Broc Tickle. Další závod se přesouvá do Red Bud.

Třída 250

Vítěz 1. závodu: Joey Savatgy

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Savatgy  2) Webb  3) Osborne

Celkový čas 1. závodu: 35:42.416 – 18 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Cooper Webb – 1:55.155

 

Vítěz 2. závodu: Cooper Webb

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Webb  2) McElrath  3) A.Martin

Celkový čas 2. závodu: 35:47.064 – 18 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Shane McElrath – 1:55.419

 

Celkový vítěz: Cooper Webb

Celkové stupně vítězů: 1) Webb  2) Savatgy  3) McElrath

Předchozí vedoucí šampionátu: Joey Savatgy vedl před Copperem Webbem o 20 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Joey Savatgy vede před Copperem Webbem o 12 bodů

Vítěz kvalifikace: Adam Cianciarulo – 1:58.382

Celkové výsledky 250

  1. Cooper Webb (2-1)
  2. Joey Savatgy (1-7)
  3. Shane McElrath (5-2)
  4. Jordon Smith (4-6)
  5. Jeremy Martin (6-5)
  6. Zach Osborne (3-10)
  7. Austin Forkner (10-4)
  8. RJ Hampshire (9-9)
  9. Alex Martin (19-3)
  10. Arnaud Tonus (12-8)

Šampionát
1. Savatgy – 205

  1. Webb – 193
  2. J.Martin – 173
  3. A.Martin – 158
  4. Osborne – 152

Třída 450

Vítěz 1. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Roczen 2) Tomac 3) Seely

Celkový čas 1. závodu: 35:07.527 – 18 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Eli Tomac – 1:53.115

 

Vítěz 2. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Roczen  2) Tomac  3) Tickle

Celkový čas 2. závodu: 34:38.585 – 18 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Ken Roczen – 1:52.555

 

Celkový vítěz: Ken Roczen

Celkové stupně vítězů: 1) Roczen  2) Tomac  3) Tickle

Předchozí vedoucí šampionátu: Ken Roczen vedl před Eli Tomacem o 41 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Ken Roczen vede před Eli Tomacem o 47 bodů

Vítěz kvalifikace: Christophe Pourcel – 1:58.971

Celkové výsledky 450

  1. Ken Roczen (1-1)
  2. Eli Tomac (2-2)
  3. Broc Tickle (6-3)
  4. Cole Seely (3-6)
  5. Marvin Musquin (7-4)
  6. Christophe Pourcel (4-8)
  7. Weston Peick (5-9)
  8. Blake Baggett (8-7)
  9. Justin Brayton (9-11)
  10. Justin Bogle (13-10)

Šampionát
1. Roczen – 243

  1. Tomac – 196
  2. Seely – 151
  3. Musquin – 136
  4. Dungey – 131

Foto: vurbmoto.com

Report: AMA MX Thunder Valley

V sobotu, 28. května, se odjel v Thunder Valley v Kalifornii třetí podnik seriálu Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 si pro vítězství dojel Joey Savatgy, jako druhý se umístil Jeremy Martin a třetí Alex Martin. Ve třídě 450 vyhrál Ken Roczen, za ním dojel jako druhý Ryan Dungey a nejlepší trojici jezdců uzavřel Eli Tomac. Další závod se přesouvá do High Point.

125781_misc-thundervalleymx16-cudby-014

Třída 250 

Vítěz 1. závodu: Jeremy Martin

Holeshot 1. závodu: Cooper Webb

Stupně vítězů 1. závodu: 1) J.Martin  2) Savatgy  3) Webb

Celkový čas 1. závodu: 35:51.480 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Joey Savatgy – 2:12.506

 

Vítěz 2. závodu: Joey Savatgy

Holeshot 2. závodu: Adam Cianciarulo

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Savatgy 2) A.Martin  3) J.Martin

Celkový čas 2. závodu: 35:30.987 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Joey Savatgy – 2:12.099

 

Celkový vítěz: Joey Savatgy

Celkové stupně vítězů: 1) Savagy  2) J.Martin  3) A.Martin

Předchozí vedoucí šampionátu: Alex Martin vedl před Cooperem Webbem o 2 body

Aktuální vedoucí šampionátu: Joey Savatgy vede před Jeremym Martinem o 3 body

Vítěz kvalifikace: Jeremy Martin – 2:09.284

125791_cu2_5586

Celkové výsledky 250

  1. Joey Savatgy (2-1)
    2. Jeremy Martin (1-3)
    3. Alex Martin (8-2)
    4. Zack Osborne (4-6)
    5. Cooper Webb (3-8)
    6. Martin Davalos (7-5)
    7. Jordon Smith (5-12)
    8. Shane McElrath (12-7)
    9. Austin Forkner (17-4)
    10. Mitchell Harrison (11-11)
    11. Aaron Plessinger (14-10)
    12. RJ Hampshire (10-14)
    13. Arnaud Tonus (18-9)
    14. Adam Cianciarulo (6-38)
    15. Colt Nichols (15-13)
    16. Mitchell Oldenburg (9-25)
    17. Jessy Nelson (13-34)
    18. Luke Renzland (39-15)
    19. Anthony Rodriguez (21-16)
    20. Kyle Cunningham (19-18)

Šampionát
1. Savatgy – 123
2. J.Martin – 120
3. A.Martin – 114
4. Webb – 110
5. Plessinger – 81

2016 THUNDER VALLEY 250 MOTO 1: FULL RACE

2016 THUNDER VALLEY 250 MOTO 2: FULL RACE

125718_misc-thundervalleymx16-cudby-108

Třída 450

 Vítěz 1. závodu: Ken Roczen

Holeshot 1. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Roczen  2) Dungey  3) Canard

Celkový čas 1. závodu: 35:10.019 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Ken Roczen – 2:10.649

 

Vítěz 2. závodu: Ken Roczen

Holeshot 2. závodu: Trey Canard

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Roczen  2) Tomac  3) Seely

Celkový čas 2. závodu: 35:18.650 – 16 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Eli Tomac – 2:11.230

 

Celkový vítěz: Ken Roczen

Celkové stupně vítězů: 1) Roczen  2) Dungey  3) Tomac

Předchozí vedoucí šampionátu: Ken Roczen vedl před Ryanem Dungeyem o 2 body

Aktuální vedoucí šampionátu: Ken Roczen vede před Ryanem Dungeyem o 12 bodů

Vítěz kvalifikace: Eli Tomac – 2:07.828

125708_roczen-thundervalleymx16-cudby-072

Celkové výsledky 450

  1. Ken Roczen (1-1)
    2. Ryan Dungey (2-4)
    3. Eli Tomac (5-2)
    4. Cole Seely (6-3)
    5. Trey Canard (3-6)
    6. Josh Grant (4-7)
    7. Justin Barcia (11-8)
    8. Matt Bisceglia (10-10)
    9. Christophe Pourcel (8-12)
    10. Justin Bogle (7-13)
    11. Broc Tickle (14-9)
    12. Fredrik Noren (12-11)
    13. Justin Brayton (9-14)
    14. Marvin Musquin (37-5)
    15. Benny Bloss (13-15)
    16. Ben LaMay (15-16)
    17. Andrew Short (17-18)
    18. Dillan Epstein (19-17)
    19. Noah Mcconahy (16-20)
    20. Toshiki Tomita (20-19)

Šampionát
1. Roczen – 143
2. Dungey – 131
3. Tomac – 114
4. Canard – 97
5. Seely – 89

2016 THUNDER VALLEY 450 MOTO 1: FULL RACE

2016 THUNDER VALLEY 450 MOTO 2: FULL RACE

KOMPLETNÍ FOTOGALERII SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NÍŽE…

Foto: Simon Cudby (Racer X)

Report: AMA MX Glen Helen

V sobotu, 28. května, se odjel v Glen Helen v Kalifornii druhý podnik seriálu Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 zvítězil Alex Martin, jako druhý dojel Jeremy Martin a za ním Cooper Webb na místě třetím. Ve třídě 450 vyhrál Ryan Dungey, za ním se na druhém místě umístil Ken Roczen a nejlepší trojici jezdců uzavřel Eli Tomac. Další závod se přesouvá do Thunder Valley!

125290_misc-glenhelenmx16-cudby-294

Třída 250

Vítěz 1. závodu: Cooper Webb

Holeshot 1. závodu: Tristan Charboneau

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Webb  2) A.Martin  3) Forkner

Celkový čas 1. závodu: 35:04.729 – 14 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Cooper Webb – 2:30.635

 

Vítěz 2. závodu: Jeremy Martin

Holeshot 2. závodu: Jeremy Martin

Stupně vítězů 2. závodu: 1) J.Martin  2) A.Martin  3) Nelson

Celkový čas 2. závodu: 35:49.432 – 14 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Austin Forkner – 2:32.143

 

Celkový vítěz: Alex Martin

Celkové stupně vítězů: 1) A.Martin  2) J.Martin  3) Webb

Předchozí vedoucí šampionátu: Joey Savatgy vedl před Alexem Martinem o 15 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Alex Martin vede před Cooperem Webbem o 2 body

Vítěz kvalifikace: Cooper Webb – 2:27.136

 125315_osborne-glenhelenmx16-cudby-067

Celkové stupně vítězů třídy 250

  1. Alex Martin (2-2)
  2. Jeremy Martin (4-1)
  3. Cooper Webb (1-4)
  4. Austin Forkner (3-5)
  5. Aaron Pleasinger (5-6)
  6. Jessy Nelson (13-3)
  7. Joey Savatgy (9-7)
  8. Zach Osborne (8-8)
  9. RJ Hampshire (6-11)
  10. Martin Davalos (14-9)
  11. Adam Cianciarulo (11-14)
  12. Arnaud Tonus (10-15)
  13. Mitchell Harrison (18-10)
  14. Shane McElrath (12-16)
  15. Tristan Charboneau (7-30)
  16. Colt Nichols (19-13)
  17. Alex Frye (15-17)
  18. Mitchell Oldenburg (37-12)
  19. Kyle Cunningham (16-19)
  20. Justin Hill (17-36)

Šampionát:

  1. A.Martin – 79
  2. Webb – 77
  3. Savatgy – 76
  4. J.Martin – 75
  5. Plessinger – 63

125415_dungey-glenhelenmx16-cudby-227

Třída 450

Vítěz 1. závodu: Ryan Dungey

Holeshot 1. závodu: Trey Canard

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Dungey  2) Anderson  3) Tomac

Celkový čas 1. závodu: 37:21.763 – 15 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Ken Roczen – 2:26.867

 

Vítěz 2. závodu: Ken Roczen

Holeshot 2. závodu: Ken Roczen

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Roczen  2) Dungey  3) Tomac

Celkový čas 2. závodu: 37:38.968 – 15 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: Ken Roczen – 2:29.604

 

Celkový vítěz: Ryan Dungey

Celkové stupně vítězů: 1) Dungey  2) Roczen  3) Tomac

Předchozí vedoucí šampionátu: Ken Roczen vedl před Ryanem Dungeyem o 6 bodů

Aktuální vedoucí šampionátu: Ken Roczen vede před Ryanem Dungeyem o 2 body

Vítěz kvalifikace: Eli Tomac – 2:24.526

 125283_roczen-glenhelenmx16-cudby-238

Celkové stupně vítězů třídy 450

  1. Ryan Dungey (1-2)
  2. Ken Roczen (4-1)
  3. Eli Tomac (4-3)
  4. Jason Anderson (2-5)
  5. Trey Canard (7-4)
  6. Josh Grant (6-6)
  7. Cole Seely (5-10)
  8. Phil Nicoletti (10-9)
  9. Marvin Musquin (9-11)
  10. Broc Tickle (8-13)
  11. Justin Brayton (11-12)
  12. Fredrik Noren (12-14)
  13. Christophe Pourcel (29-7)
  14. Justin Barcia (37-8)
  15. Andrew Short (14-15)
  16. Benny Bloss (13-16)
  17. Justin Bogle (15-36)
  18. Toshiki Tomita (20-17)
  19. Blake Baggett (16-39)
  20. Jesse Wentland (17-30)

Šampionát:

  1. Roczen – 93
  2. Dungey – 91
  3. Tomac – 76
  4. Anderson – 73
  5. Canard – 62

125333_misc-glenhelenmx16-cudby-015

KOMPLETNÍ FOTOGALERII SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NÍŽE…

Foto: Simon Cudby (Racer X)

Report: AMA MX Hangtown

V sobotu, 21. května, se odjel v Hangtown v Kalifornii úvodní podnik seriálu Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 si pro vítězství dojel Joey Savatgy, jako druhý se umístil Alex Martin a třetí Cooper Webb. Ve třídě 450 vyhrál Ken Roczen, za ním dojel jako druhý Ryan Dungey a nejlepší trojici jezdců uzavřel Eli Tomac. Další závod se přesouvá do Glen Helen.

124735_misc-hangtownmx16-cudby-034

Třída 250

Vítěz 1. závodu: Joey Savatgy

Holeshot 1. závodu: Joey Savatgy

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Savatgy 2) Smith 3) J.Martin

Celkový čas 1. závodu: 35:14.486 – 17 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Cooper Webb – 2:01.669

 

Vítěz 2. závodu: Joey Savatgy

Holeshot 2. závodu: Jessy Nelson

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Savatgy  2) A.Martin  3) Plessinger

Celkový čas 2. závodu: 35:20.615 – 17 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: 2:02.473 – Zach Osborne

 

Celkový vítěz: Joey Savatgy

Celkové stupně vítězů: 1) Savatgy  2) A.Martin  3) Webb

Vedoucí šampionátu: Joey Savatgy vede před Alexem Martinem o 15 bodů

Vítěz kvalifikace: Joey Savatgy – 1:55.915

124703_misc-hangtownmx16-cudby-319

Celkové výsledky 250

  1. Joey Savatgy (1-1)
    2. Alex Martin (8-2)
    3. Cooper Webb (4-5)
    4. Aaron Plessinger (9-3)
    5. Jeremy Martin (3-9)
    6. Jessy Nelson (7-6)
    7. Jordon Smith (2-16)
    8. Austin Forkner (13-7)
    9. Tristan Charboneau (6-14)
    10. Mitchell Oldenburg (11-10)
    11. Zach Osborne (20-4)
    12. Christian Craig (15-8)
    13. Adam Cianciarulo (12-11)
    14. Colt Nichols (14-12)
    15. RJ Hampshire (5-38)
    16. Alex Frye (10-17)
    17. Justin Hill (21-13)
    18. Arnaud Tonus (22-15)
    19. Mitchell Harrison (16-20)
    20. Luke Renzland (19-19)

Šampionát
1. Savatgy – 50
2. A.Martin – 35
3. Webb – 34
4. J.Martin – 32
5. Plessinger – 32

2016 HANGTOWN 250 MOTO 1: FULL RACE
2016 HANGTOWN 250 MOTO 2: FULL RACE

124685_roczen-hangtownmx16-cudby-018

Třída 450

Vítěz 1. závodu: Ken Roczen

Holeshot 1. závodu: Cole Seely

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Roczen  2) Dungey  3) Baggett

Celkový čas 1. závodu: 34:33.375 – 17 kol

Nejrychlejší kolo 1. závodu: Ryan Dungey – 2:00.475

 

Vítěz 2. závodu: Ken Roczen

Holeshot 2. závodu: Ryan Dungey

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Roczen  2) Dungey  3) Anderson

Celkový čas 2. závodu: 35:16.320 – 17 kol

Nejrychlejší kolo 2. závodu: 2:02776 – Ken Roczen

 

Celkový vítěz: Ken Roczen

Celkové stupně vítězů: 1) Roczen  2) Dungey  3) Tomac

Vedoucí šampionátu: Ken Roczen vede před Ryanem Dungeym o 6 bodů

Vítěz kvalifikace: Eli Tomac – 1:54.841

124682_misc-hangtownmx16-cudby-349

Celkové výsledky 450

  1. Ken Roczen (1-1)
    2. Ryan Dungey (2-2)
    3. Eli Tomac (4-4)
    4. Jason Anderson (6-3)
    5. Trey Canard (7-5)
    6. Cole Seely (5-10)
    7. Justin Barcia (10-6)
    8. Marvin Musquin (9-7)
    9. Josh Grant (8-8)
    10. Phil Nicoletti (11-9)
    11. Blake Baggett (3-19)
    12. Justin Bogle (12-11)
    13. Andrew Short (15-12)
    14. Christophe Pourcel (17-15)
    15. Broc Tickle (14-18)
    16. Weston Peick (39-13)
    17. Fredrik Noren (13-37)
    18. Benny Bloss (21-14)
    19. Cody Cooper (19-16)
    20. Justin Brayton (18-17)

Šampionát
1. Roczen – 50
2. Dungey – 44
3. Tomac – 36
4. Anderson – 35
5. Canard – 30

2016 HANGTOWN 450 MOTO 2: FULL RACE

2016 HANGTOWN 450 MOTO 2: FULL RACE

124744_roczen-hangtownmx16-cudby-009

KOMPLETNÍ FOTOGALERII SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NÍŽE…

Foto: Simon Cudby (Racer X)

 

AMA MX Ironman: Rychlý přehled a fotogalerie

V sobotu, 22. srpna, se odjel v Ironman v Indianě další, v pořadí dvanáctý a zároveň poslední závod seriálu The 2015 Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 si pro vítězství dojel Aaron Plessinger, jako druhý se umístil Joey Savatgy a třetí Jessy Nelson. Ve třídě 450 vyhrál Ryan Dungey, za ním dojel jako druhý Ken Roczen a nejlepší trojici jezdců uzavřel Jason Anderson.

 

Třída 250

Vítěz 1. závodu: Cooper Webb

Holeshot 1. závodu: Matt Bisceglia

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Webb 2) Plessinger 3) Nelson

Celkový čas 1. závodu: 36:46.945 – 15 kol

Nejrychlejší kolo v 1. závodu: 2:23.592 – Cooper Webb

 

Vítěz 2. závodu:  Aaron Plessinger

Holeshot 2. závodu: Jessy Nelson

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Plessinger 2) Savatgy 3) Musquin

Celkový čas 2. závodu: 36:42.854 – 15 kol

Nejrychlejší kolo v 2. závodu: 2:23.232 – Aaron Plessinger


Celkový vítěz: Aaron Plessinger

Celkové stupně vítězů: 1) Plessinger 2) Savatgy 3) Nelson

Předchozí vedoucí závodů: Jeremy Martin vedl před Marvinem Musquinem o 2 body

Aktuální vedoucí závodů:  Jeremy Martin vede před Marvinem Musquinem o 12 bodů *čímž si také zajistil titul. Musquin měl hned v prvním závodě problém s motorkou a nedojel.

Vítěz kvalifikace: Jeremy Martin – 2:23.884

 

Třída 250 celkové výsledky:

1. Aaron Plessinger (2-1)

2. Joey Savatgy (5-2)

3. Jessy Nelson (3-6)

4. RJ Hampshire (8-4)

5. Matt Bisceglia (6-5)

6. Jeremy Martin (4-9)

7. Zach Osborne (10-7)

8. Christian Craig (9-8)

9. Cooper Webb (1-37)

10. Marvin Musquin (40-3)

11. Martin Davalos (12-10)

12. Shane McElrath (11-11)

13. Hayden Mellross (13-14)

14. Chris Alldredge (7-31)

15. Daniel Baker (17-12)

16. Darian Sanayei (15-15)

17. Marshal Weltin (14-16)

18. Jace Owen (18-13)

19. Nick Gaines (16-19)

20. Alex Frye (21-17)

250 Šampionát

1. J.Martin – 491

2. Musquin – 479

3. Savatgy – 348

4. Osborne – 330

5. Nelson – 323

 

2015 Ironman 250 MOTO 1: FULL RACE

2015 Ironman 250 MOTO 2: FULL RACE

Třída 450

Vítěz 1. závodu: Ryan Dungey

Holeshot 1. závodu: Ryan Dungey

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Dungey 2) Anderson 3) Roczen

Celkový čas 1. závodu: 36:09.921 – 15 kol

Nejrychlejší kolo v 1. závodu: 2:21.729 – Ryan Dungey

 

Vítěz 2. závodu: Ken Roczen

Holeshot 2. závodu: Christophe Pourcel

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Roczen 2) Dungey 3) Barcia

Celkový čas 2. závodu: 36:10.008 – 15 kol

Nejrychlejší kolo v 2. závodu: 2:22.649 – Ryan Dungey

 

Celkový vítěz: Ryan Dungey

Celkové stupně vítězů: 1) Dungey 2) Roczen 3) Anderson

Předchozí vedoucí závodů: Ryan Dungey vedl před Justinem Barciou o 93 bodů

Aktuální vedoucí závodů: Ryan Dungey vede před Kenem Roczenem o 100 bodů *již má titul zajištěný

Vítěz kvalifikace: Ryan Dungey – 2:22.577

 

Třída 450 celkové výsledky:

1. Ryan Dungey (1-2)

2. Ken Roczen (3-1)

3. Jason Anderson (2-6)

4. Justin Barcia (7-3)

5. Christophe Pourcel (4-7)

6. Trey Canard (8-5)

7. Blake Baggett (6-9)

8. Broc Tickle (15-4)

9. Josh Grant (10-8)

10. Phil Nicoletti (11-10)

11. Colton Facciotti (13-11)

12. Andrew Short (12-12)

13. Justin Bogle (5-30)

14. Dean Wilson (9-35)

15. Benny Bloss (17-15)

16. Tyler Medaglia (20-13)

17. Ryan Sipes (18-16)

18. Ben LaMay (21-14)

19. Kyle Cunningham (14-36)

20. Kaven Benoit (19-18)

450 Šampionát

1. Dungey – 547

2. Roczen – 447

3. Barcia – 441

4. Baggett – 360

5. Pourcel – 323

2015 Ironman 450 MOTO 1: FULL RACE

2015 Ironman 450 MOTO 2: FULL RACE

AMA MX Utah: Rychlý přehled a video záznamy

V sobotu, 15. srpna, se odjel v Utahu další, v pořadí 11. závod seriálu The 2015 Lucas Oil Pro Motocross Championship. Ve třídě 250 si pro vítězství dojel Jeremy Martin, jako druhý se umístil Marvin Musquin a třetí Cooper Webb. Ve třídě 450 vyhrál Ryan Dungey, za ním dojel druhý Ken Roczen a nejlepší trojici jezdců uzavřel Justin Barcia. Další závod se přesouvá do Ironman v Crawfordsville.

Třída 250

Vítěz 1. závodu: Marvin Musquin

Holeshot 1. závodu: Jordon Smith

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Musquin 2) Webb 3) J.Martin

Celkový čas 1. závodu: 35:44.867 – 18 kol

Nejrychlejší kolo v 1. závodu: 1:55.082 – Cooper Webb

 

Vítěz 2. závodu:  Jeremy Martin

Holeshot 2. závodu:  Marvin Musquin

Stupně vítězů 2. závodu: 1) J.Martin 2) Webb 3) Musquin

Celkový čas 2. závodu: 35:20.116 – 18 kol

Nejrychlejší kolo v 2. závodu: 1:54.259 – Jeremy Martin


Celkový vítěz: Jeremy Martin

Celkové stupně vítězů: 1) J.Martin 2) Musquin 3) Webb

Předchozí vedoucí závodů: Jeremy Martin vedl před Marvinem Musquinem o 2 body

Aktuální vedoucí závodů:  Jeremy Martin vede před Marvinem Musquinem o 2 body

Vítěz kvalifikace: Jeremy Martin – 1:55.994

 

Třída 250 celkové výsledky:

1. Jeremy Martin (3-1)
2. Marvin Musquin (1-3)
3. Cooper Webb (2-2)
4. Aaron Plessinger (4-4)
5. Matt Bisceglia (6-6)
6. Zach Osborne (9-5)
7. RJ Hampshire (7-7)
8. Alex Martin (8-8)
9. Joey Savatgy (5-11)
10. Jessy Nelson (11-9)
11. Shane McElrath (12-10)
12. Toshiki Tomita (15-13)
13. Nick Gaines (16-14)
14. Christian Craig (10-32)
15. Martin Davalos (25-12)
16. Chase Marquier (14-19)
17. Marshall Weltin (13-35)
18. Hayden Mellross (21-15)
19. Justin Starling (18-18)
20. Brandon Scharer (22-16)

250 Šampionát

1. J.Martin – 461
2. Musquin – 459
3. Savatgy – 310
4. Osborne – 305
5. Nelson – 288

2015 Utah 250 MOTO 1: FULL RACE

2015 Utah 250 MOTO 2: FULL RACE

 

Třída 450

Vítěz 1. závodu: Ryan Dungey

Holeshot 1. závodu: Justin Barcia

Stupně vítězů 1. závodu: 1) Dungey 2) Roczen 3) Tickle

Celkový čas 1. závodu: 34:35.669 – 18 kol

Nejrychlejší kolo v 1. závodu: 1:52.181 – Ken Roczen

 

Vítěz 2. závodu:  Ryan Dungey

Holeshot 2. závodu: Phil Nicoletti

Stupně vítězů 2. závodu: 1) Dungey 2) Roczen 3) Barcia

Celkový čas 2. závodu: 35:00.670 – 18 kol

Nejrychlejší kolo v 2. závodu: 1:54.563 – Ryan Dungey


Celkový vítěz: Ryan Dungey

Celkové stupně vítězů: 1) Dungey 2) Roczen 3) Barcia

Předchozí vedoucí závodů: Ryan Dungey vedl před Justinem Barciou o 79 bodů

a stal se tak již nyní celkovým šampionem celého seriálu s tímto bodovým náskokem.

Vítěz kvalifikace: Ryan Dungey – 1:55.623

 

Třída 450 celkové výsledky:

1. Ryan Dungey (1-1)
2. Ken Roczen (2-2)
3. Justin Barcia (5-3)
4. Blake Baggett (4-4)
5. Broc Tickle (3-7)
6. Trey Canard (7-6)
7. Dean Wilson (10-5)
8. Josh Grant (8-8)
9. Christophe Pourcel (9-9)
10. Phil Nicoletti (12-10)
11. Jason Anderson (6-16)
12. Kyle Chisholm (13-11)
13. Andrew Short (11-14)
14. Justin Bogle (14-12)
15. Kyle Cunningham (15-13)
16. Ben LaMay (16-15)
17. Tony Archer (17-18)
18. Noah Mcconahy (19-17)
19. Kellian Rusk (18-19)
20. Dustin Pipes (35-20)

 450 Šampionát

1. Dungey – 500
2. Barcia – 407
3. Roczen – 402
4. Baggett – 333
5. Pourcel – 291

2015 Utah 450 MOTO 1: FULL RACE

2015 Utah 450 MOTO 2: FULL RACE